Spolupráce

Spolupracujte s námi na zajímavých projektech

  • Zakládáme si na dlouhodobé důvěře
  • Spokojenost pro obě strany
  • Spolehlivé partnerství
úvodní fotka spolupráce
systém auXen ilustrace

Hledáte způsob, jak získat výhodu v oblasti fotovoltaických elektráren?

Výhoda s inteligentním systémem auXen

S naším inteligentním systémem auXen získáte pro své fotovoltaické elektrárny přidanou hodnotu a výhodu na trhu. Systém auXen je navržen tak, aby byl snadno propojitelný s technologiemi pro stavbu fotovoltaických elektráren, ale i dalšími technologiemi v objektu pro vytápění, větrání, osvětlení, výrobu a mnoho dalších. Díky své komplexnosti a modulárnosti tak můžete optimalizovat celé energetické hospodářství v objektu.

Projektování a inženýring

V rámci spolupráce nabízíme služby pro projektování fotovoltaických elektráren a digitalizaci energetického hospodářství. K projektování také nabízíme našim partnerům služby v oblasti inženýringu pro zajištění potřebných povolení, dotací a dalších zákonných záležitostí pro realizaci jejich projektů.

projektování ilustrace
audit ilustrace

Energetické audity, posudky a PENB

Partnerství s námi je také vhodné i v případě, pokud potřebujete pro vaše projekty energetický audit, posudek nebo průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) a touto činností se nezabýváte nebo nemáte pro tuto činnost oprávnění. V tomto případě vám pak rádi pomůžeme potřebný dokument zpravovat a zároveň najít nejlepší opatření pro splnění požadavků zákazníka a legislativy.

Rádi pro vás zpracujeme i zjednodušený energetický audit v případě, že vás zákazník požádá o analýzu, digitalizaci nebo modernizaci jeho energetického hospodářství. V tomto případě pak navštívíme daný objekt, analyzujeme energetickou potřebu, stávající systémy pro řízení nebo stav jednotlivých technologií. Na základě analýzy pak doporučíme opatření pro úspory nebo pomůžeme implementovat náš systém auXen pro lepší přehled a řízení hospodaření s energiemi.